Informacje bieżące

Informuje, że w folderze cennik pływanie 2018/2019 podany jest cennik za szkolenie pływackie oraz za opłatę za tory. Cennik wynosi 100 zł za osobę i 140 zł za rodzeństwo za miesiąc. Ponadto cena za bilet wejściowy na basen za godzinę wynosi 6 zł. Podwyżka jest spowodowana podniesieniem cen przez basen. Przy rezerwacji torów na poniedziałek, środę i piątek będę musiał zapłacić co miesiąc dodatkowo 720 zł za tory. Czy dziecko będzie na treningu, czy nie za tor trzeba będzie zapłacić. Dlatego taka kwota opłaty za miesiąc przy nieobecności miesięcznej (50 zł za osobę i 70 zł za rodzeństwo, bo trzeba zapłacić za wynajęty tor!). Wpłaty trzeba będzie robić regularnie do 10 każdego miesiąca. Niemożliwa będzie sytuacja, że opłat nie będzie przy zapisanym dziecku, a ja będę musiał potem szukać na przelewach jakie są zaległości, bo moje opłaty miesięczne (opłata za tory) jako firmy wzrastają bardzo!. Jeżeli ktoś będzie chciał się wypisać, to proszę momentalnie powiadomić mnie, gdyż wtedy na to miejsce zapisze nowego ucznia lub zmniejszę liczbę torów. Zajęcia na basenie odbywać się będą: w poniedziałek, środę i piątek. godziny szkolenia to:

1.16.00-17.00- 1 tor- dla pierwszej i drugiej klasy już dobrze i bardzo dobrze pływającej. Doskonalenie stylów pływackich. Przygotowanie do zawodów.

2. 17.00-18.00- 2 tory- dla klas trzeciej, czwartej, piątej,  już dobrze i bardzo dobrze pływającej. To już będzie wprowadzenie do treningu pływackiego i do ścigania się na zawodach. Doskonalenie stylów, nauka i doskonalenie nawrotów, skoki startowe.

3. 18.00-19.00- 2 tory- dla klas szóstej, siódmej, gimnazjum-trening pływacki, doskonalenie szczegółowe stylów pływackich, nawrotów, skoków startowych, budowanie szybkości pływackiej-trening pływacki.

4. 19.00-20.00-1 tor- klasa ósma, III gimnazjum i Szkoły średnie- trening pływacki.

 

Zapisy do 27.08.2018 (poniedziałek) smsem. Imię i nazwisko dziecka i godzina treningu. Potwierdzenie zapisu -wpłata za wrzesień do końca sierpnia, gdyż na początku września podpisana będzie ze mną umowa na ilość torów. Nie chcę mieć za mało torów ale i też za dużo. W razie pytań, czy ustalania godzin treningu proszę dzwonić 601-074-884. Co do jakości szkolenia nie muszę się wypowiadać. Wynik meczu pływackiego pokazał, jaki poziom pływacki jest innych szkółek kamiennogórskich, a jaki poziom pływacki jest Waszych dzieci. Zapraszam na szkolenie.